Põhja-Dakota

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Põhja-Dakota kinnisvara müügikuulutusi.

Põhja-Dakota müügiks olev kinnisvara

Riik piirneb Ida Minnesotaga, jagatuna Põhja-Red jõe käiguga; lõunasse jääb Lõuna-Dakota; lääne pool on Montana, samas kui põhja on Kanada provintsid Saskatchewanist ja Manitobast.

Põhja-Dakota on 19. suurim riik ja maastik on enamasti kaetud suurte tasandikega. Selline suur riik peaks olema palju kinnisvara müüki Põhja-Dakota ja selle kinnisvaraturul peaks olema rikas. Kuid nii palju elusloodusega võib eeldada, et enamik neist on maal või suurlinnapiirkondades.

Põhja-Dakota kinnisvaraturg aastal 2017 algas rekordtasemega, mis sageli pakuvad head väljavaated järgmisel aastal.

Mõistamaks kinnisvaraturgu mis tahes riigis, on kasulik lähemalt uurida, millised suundumused mõjutavad, et saaksite kindlaks teha, mis edaspidi toimub.

Põhja-Dakotas 2018 kinnisvaraturul mõjutavad tegurid on eelkõige tööpuuduse määr, mis määrab, kas inimesed saavad endale Põhja-Dakotas müüa kinnisvara. Põhja-Dakota praegune töötuse määr on 3,4%, mis on riigi keskmisest madalam ja see mõjutab kinnisvaraturgu positiivselt.

Põhja-Dakota elanike parimad kohad on teiste linnade seas kolmest: Fargo, Grand Forks ja Bismarck

Fargo on populaarne nii selle riigi suurima linna kui ka filmi ja teleülekannete jaoks. Fargas on Põhja-Dakota osariigi ülikool ja seetõttu pakub Fargo Põhja-Dakota kinnisvaraturg üliõpilasvajadusi, aga ka lugematuid kodusid, mis ootavad ostu. Fargo majade hinnad on eelmise aastaga veidi langenud ja eeldatavasti kasvavad need 2018. aasta lõpuks mõne protsendipunkti võrra.

Grand Forks pakub teist suurepärast kohta elamiseks. See on suuruselt kolmas riigi linn, kus elab umbes 52 838 elanikku. Ideaalne koht peredele ja üliõpilastele Grand Forks, kus asub Põhja-Dakota ülikool. Selle piirkonna õhujõudude baasil on armee selles piirkonnas üks suuremaid tööturge. Grand Forksi kinnisvaraturul eelmisel aastal kinnisvaraturul muudatusi ei tehtud, ning me ei oota olulist muutust järgmisel aastal.

Bismarck on riigi pealinn. Riigi suuruselt teise linnana pakub see palju inimesi, kes otsustavad seal elada ja kes soovivad Põhja-Dakotas müüa vara. Alates 2017. aasta algusest on Bismarcki maja keskmine väärtus langenud 0,6%. Likviidsusmäärad jäävad selles sektoris endiselt madalaks ja jäävad nii.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 2864

Müük 1 magamistuba, Põhja-Dakota, Bismarck, Bismarck, Bismarck

641,873.28EUR
Müük
1 magamistuba

1 m²
Building: - 24 Hour Osales Lobby-
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB